• 190699
32% попуст
Заштеди со Клуб цена

Базен на монтажа Intex 28272NP

Материјал: ПВЦ
Димензии: 300x200x75cm
Капацитет: (90%) 3834l

Клуб Цена
5399 ден. 7990 ден.

Нема на залиха

Сакаш да го купиш производот по Клуб цена?

За да го добиеш попустот треба да имаш активно Клуб членство. За само 699 денари зачленете се и добијте ГРАТИС Fabbygo електричен зелен бокал и голем број на попусти!

Дознај повеќе > Алфи Техноцентар КЛУБ членство