• Intex 58477NP
16% попуст
Заштеди со Клуб цена

Базен Intex 58477NP

Капацитет на вода: 218л
Детски дизјан со сликички
Поставени димензии: 122 m x 25 cm

Клуб Цена
579 ден. 690 ден.

На залиха

Сакаш да го купиш производот по Клуб цена?

За да го добиеш попустот треба да имаш активно Клуб членство. За само 699 денари зачленете се и добијте ГРАТИС Fabbygo електричен зелен бокал и голем број на попусти!

Дознај повеќе > Алфи Техноцентар КЛУБ членство