• 190701
21% попуст
Заштеди со Клуб цена

Базен Intex 28274GN

Димензии: 450x220x84cm
Капацитет: 7.127 литри (90%)
Филтер пумпа со капацитет 1.700 литри на час

Клуб Цена
11850 ден. 14990 ден.

Само 2 останати во залиха

Сакаш да го купиш производот по Клуб цена?

За да го добиеш попустот треба да имаш активно Клуб членство. За само 699 денари зачленете се и добијте ГРАТИС Fabbygo електричен зелен бокал и голем број на попусти!

Дознај повеќе > Алфи Техноцентар КЛУБ членство