• bgfgh

Базен Intex 28142 – 396 x 84 cm

Димензии: 396x84cm
Капацитет 7.290L (80% наполентост на базенот)
Tежина 16,7kg
Филтер пумпа со капацитет од 2.006L на час
Тип на филтер “H”

8490 ден.

На залиха

Сакаш да го купиш производот по Клуб цена?

За да го добиеш попустот треба да имаш активно Клуб членство. За само 699 денари зачленете се и добијте ГРАТИС Fabbygo електричен зелен бокал и голем број на попусти!

Дознај повеќе > Алфи Техноцентар КЛУБ членство
SKU: 174957 Категорија: