• intex-57453-rainbow-ring-inflatable-paddling-tool
5% попуст
Заштеди со Клуб цена

Базен детски со тобоганче Intex 57453

Трансформирајте го вашиот двор во омилено катче за забава на вашето дете со неверојатно забавниот базен INTEX – Rainbow со многуте додатоци.

Вашето дете ќе ужива лизгајќи се по водената лизганица, гаѓајќи ги прстените со топчиња и сите останати супер забавни игри со топчиња кои се вклучени во овој мини Aqua Park.

Водениот распрскувач се поврзува со обично црево за градина и дополнително ги разладува оние што уживаат во безгрижните игри во овој мини Aqua Park
Мини Aqua паркот содржи водена лизганица, базен за капење, воден распрскувач, игра со фрлање топчиња низ прстени (четири прстени на дување), игра со тркалање топки и игра за фрлање топчиња.
Вклучени 3 топчиња
Дополнителна заштитна подлога пред лизганицата
Димензии: 297x193x134 см
Возраст: 2+

Клуб Цена
4740 ден. 4990 ден.

На залиха

Сакаш да го купиш производот по Клуб цена?

За да го добиеш попустот треба да имаш активно Клуб членство. За само 699 денари зачленете се и добијте ГРАТИС Fabbygo електричен зелен бокал и голем број на попусти!

Дознај повеќе > Алфи Техноцентар КЛУБ членство