• INTEX_IN_PAKISTAN__2_
5% попуст
Заштеди со Клуб цена

Базен детски Intex 56493NP

Димензии: 191 x 178 x 61 cm.
Прилагоден за деца над 6 години

Клуб Цена
1757 ден. 1849 ден.

Нема на залиха

Сакаш да го купиш производот по Клуб цена?

За да го добиеш попустот треба да имаш активно Клуб членство. За само 699 денари зачленете се и добијте ГРАТИС Fabbygo електричен зелен бокал и голем број на попусти!

Дознај повеќе > Алфи Техноцентар КЛУБ членство