• 190695

Базен 3х1.75х0.8m – Intex 26784NP

Материјал: ПВЦ
Димензии: 300x175x80cm
Капацитет: (90%) 3539l
Филтер: 3785 Lt / h

19990 ден.

Нема на залиха

Сакаш да го купиш производот по Клуб цена?

За да го добиеш попустот треба да имаш активно Клуб членство. За само 699 денари зачленете се и добијте ГРАТИС Fabbygo електричен зелен бокал и голем број на попусти!

Дознај повеќе > Алфи Техноцентар КЛУБ членство
SKU: 190695 Категорија: