• 174769
10% попуст
Заштеди со Клуб цена

Батериска Штрафилица 20V MP-CDL025

Брзина:0-400/ 0-1400/min
Футер:10mm
Номинален напон:20V
Максимален вртежен момент:35nm
Полнач:
Прим:220-240V 46W
Сек:12.6V 2.5A
Батерија:2xLi-ion
2000mAh
Времe на полнење:1h

Клуб Цена
5535 ден. 6150 ден.

На залиха

Сакаш да го купиш производот по Клуб цена?

За да го добиеш попустот треба да имаш активно Клуб членство. Стани Клуб член за само 534 ден. и добиј гратис Fabbygo сталажа за чевли, попусти од 5 до 70% и куп други изненадувања!

Дознај повеќе > Алфи Техноцентар КЛУБ членство
SKU: 174769 Категории: ,