5% попуст
Заштеди со Клуб цена

Батериска прскалка 16l

Капацитет: 16 L
12v батерија
8аh

Клуб Цена
2518 ден. 2650 ден.

На залиха

Сакаш да го купиш производот по Клуб цена?

За да го добиеш попустот треба да имаш активно Клуб членство. Стани Клуб член за само 534 ден. и добиј гратис Fabbygo сталажа за чевли, попусти од 5 до 70% и куп други изненадувања!

Дознај повеќе > Алфи Техноцентар КЛУБ членство
SKU: 161691 Категории: ,