5% попуст
Заштеди со Клуб цена

Батериска Бормашина Raider RD-CD17WL

Напон 14,4V / 1200Ah
Ni-Cd батерија
Брзина 0-1250 min
Вртежен момент 15 Nm
Број на брзини 2
Број на фази на вртежен момент 16 + 1

Клуб Цена
3220 ден. 3390 ден.

Нема на залиха

Сакаш да го купиш производот по Клуб цена?

За да го добиеш попустот треба да имаш активно Клуб членство. Стани Клуб член за само 534 ден. и добиј гратис Fabbygo сталажа за чевли, попусти од 5 до 70% и куп други изненадувања!

Дознај повеќе > Алфи Техноцентар КЛУБ членство
SKU: 158688 Категории: ,