5% попуст
Заштеди со Клуб цена

Батериска Бормашина MP-CDL028 – 20V

Батерија: 20V-1500mAh Li-Ion
Вртежи:
1° 0-400/min
2° 0-1500/min
Брзина на удар:
1° 0-6000/bpm
2° 0-22500/bpm

Клуб Цена
4740 ден. 4990 ден.

На залиха

Сакаш да го купиш производот по Клуб цена?

За да го добиеш попустот треба да имаш активно Клуб членство. Стани Клуб член за само 534 ден. и добиј гратис Fabbygo сталажа за чевли, попусти од 5 до 70% и куп други изненадувања!

Дознај повеќе > Алфи Техноцентар КЛУБ членство
SKU: 164189 Категории: ,