• 171149
10% попуст
Заштеди со Клуб цена

Батериска бормашина MP-CDL023 – 12V

Батерија: 12V-1500mAh Li-Ion
Вртежи:
1° 0-400/min
2° 0-1300/min
Брзина на удар:
1° 0-6000/bpm
2° 0-19500/bpm
Вртежен момент:
21+1+вибрација+чекан
Време на полнење: 1 час
Безклучен футер: 0.8-10mm

Клуб Цена
3664 ден. 4071 ден.

На залиха

Сакаш да го купиш производот по Клуб цена?

За да го добиеш попустот треба да имаш активно Клуб членство. Стани Клуб член за само 534 ден. и добиј гратис Fabbygo сталажа за чевли, попусти од 5 до 70% и куп други изненадувања!

Дознај повеќе > Алфи Техноцентар КЛУБ членство
SKU: 171149 Категории: ,