5% попуст
Заштеди со Клуб цена

Батериска бормашина MP-CDL021 12V

Брзина:0-400/
0-1500/min
Футер:10mm
Номинален напон:12V
Поставки за вртежен момент:21+1
Максимален вртежен момент:22nm
Полнач:
Прим:220-240V 46W
Сек:12.6V 2.5A
Батерија:1xLi-ion
1500mAh
Врема на полнење:1H

Клуб Цена
3030 ден. 3190 ден.

На залиха

Сакаш да го купиш производот по Клуб цена?

За да го добиеш попустот треба да имаш активно Клуб членство. Стани Клуб член за само 534 ден. и добиј гратис Fabbygo сталажа за чевли, попусти од 5 до 70% и куп други изненадувања!

Дознај повеќе > Алфи Техноцентар КЛУБ членство
SKU: 184641 Категории: ,