15% попуст
Заштеди со Клуб цена

Батериска бормашина MP-CDL012 – 10.8V

Батерија:10.8V/1300mAh Li-Ion
Вртежи:0-550/min
Вртежен момент: 18+1
Време на полнење: 3-5часa

Клуб Цена
1946 ден. 2290 ден.

На залиха

Сакаш да го купиш производот по Клуб цена?

За да го добиеш попустот треба да имаш активно Клуб членство. Стани Клуб член за само 534 ден. и добиј гратис Fabbygo сталажа за чевли, попусти од 5 до 70% и куп други изненадувања!

Дознај повеќе > Алфи Техноцентар КЛУБ членство
SKU: 166722 Категории: ,