5% попуст
Заштеди со Клуб цена

Батериска Бормашина MP-CDL009 14.4V

Брзина:0-700/min
Футер:10mm
Номинален напон:14.4V
Поставки за вртежен момент:15+1
Максимален вртежен момент:12nm
Полнач:
Прим:100-240

Клуб Цена
2508 ден. 2640 ден.

На залиха

Сакаш да го купиш производот по Клуб цена?

За да го добиеш попустот треба да имаш активно Клуб членство. Стани Клуб член за само 534 ден. и добиј гратис Fabbygo сталажа за чевли, попусти од 5 до 70% и куп други изненадувања!

Дознај повеќе > Алфи Техноцентар КЛУБ членство
SKU: 174790 Категории: ,