15% попуст
Заштеди со Клуб цена

Батериска Бормашина MP-CD012-18V

Батерија:18V-1200mAh Ni-Cd
Вртежи: 0-550/min
Вртежен момент: 23+1
Безклучен футер:10mm
Време на полнење: 3-5 часa

Клуб Цена
3136 ден. 3690 ден.

На залиха

Сакаш да го купиш производот по Клуб цена?

За да го добиеш попустот треба да имаш активно Клуб членство. Стани Клуб член за само 534 ден. и добиј гратис Fabbygo сталажа за чевли, попусти од 5 до 70% и куп други изненадувања!

Дознај повеќе > Алфи Техноцентар КЛУБ членство
SKU: 157517 Категории: ,