• 171524
10% попуст
Заштеди со Клуб цена

Батерија за умивалник ICF 1180505

Боја:хром

Клуб Цена
6434 ден. 7149 ден.

Нема на залиха

Сакаш да го купиш производот по Клуб цена?

За да го добиеш попустот треба да имаш активно Клуб членство. За само 699 денари зачленете се и добијте ГРАТИС Fabbygo електричен зелен бокал и голем број на попусти!

Дознај повеќе > Алфи Техноцентар КЛУБ членство
SKU: 171524 Категории: ,