• 162398
10% попуст
Заштеди со Клуб цена

Батерија за туш Luna

Боја:хром

Клуб Цена
2331 ден. 2590 ден.

Нема на залиха

Сакаш да го купиш производот по Клуб цена?

За да го добиеш попустот треба да имаш активно Клуб членство. За само 699 денари зачленете се и добијте ГРАТИС Fabbygo електричен зелен бокал и голем број на попусти!

Дознај повеќе > Алфи Техноцентар КЛУБ членство
SKU: 162398 Категории: ,