• 162415
10% попуст
Заштеди со Клуб цена

Батерија за туш Lento

Боја:хром

Клуб Цена
2925 ден. 3250 ден.

Само 1 останати во залиха

Сакаш да го купиш производот по Клуб цена?

За да го добиеш попустот треба да имаш активно Клуб членство. За само 699 денари зачленете се и добијте ГРАТИС Fabbygo електричен зелен бокал и голем број на попусти!

Дознај повеќе > Алфи Техноцентар КЛУБ членство
SKU: 162415 Категории: ,