5% попуст
Заштеди со Клуб цена

Батерија за мијалник ОЛЛА ICF 148118ORB

Една рачка
Материјал:месинг
Со керамички механизам за затворање KEROX
Боја:црна

Клуб Цена
4369 ден. 4599 ден.

На залиха

Сакаш да го купиш производот по Клуб цена?

За да го добиеш попустот треба да имаш активно Клуб членство. Стани Клуб член за само 534 ден. и добиј гратис Fabbygo сталажа за чевли, попусти од 5 до 70% и куп други изненадувања!

Дознај повеќе > Алфи Техноцентар КЛУБ членство
SKU: 169230 Категории: ,