5% попуст
Заштеди со Клуб цена

Батерија за мијалник Olivia ICF 3101030C

Керамички механизам за затворање
Со една рачка

Клуб Цена
1606 ден. 1690 ден.

Нема на залиха

Сакаш да го купиш производот по Клуб цена?

За да го добиеш попустот треба да имаш активно Клуб членство. Стани Клуб член за само 534 ден. и добиј гратис Fabbygo сталажа за чевли, попусти од 5 до 70% и куп други изненадувања!

Дознај повеќе > Алфи Техноцентар КЛУБ членство
SKU: 169216 Категории: ,