• 55
10% попуст
Заштеди со Клуб цена

Батерија за мијалник ICF 7113022 7313

Должина: 46 cm
Висина: 225 cm
Со керамички механизам за затворање 35 mm
Боја:хром

Клуб Цена
2628 ден. 2920 ден.

На залиха

Сакаш да го купиш производот по Клуб цена?

За да го добиеш попустот треба да имаш активно Клуб членство. За само 699 денари зачленете се и добијте ГРАТИС Fabbygo електричен зелен бокал и голем број на попусти!

Дознај повеќе > Алфи Техноцентар КЛУБ членство
SKU: 040378 Категории: ,