5% попуст
Заштеди со Клуб цена

Батерија за мијалник ICF 6006852

Керамички механизам
Материјал: месинг

Клуб Цена
5880 ден. 6190 ден.

На залиха

Сакаш да го купиш производот по Клуб цена?

За да го добиеш попустот треба да имаш активно Клуб членство. Стани Клуб член за само 534 ден. и добиј гратис Fabbygo сталажа за чевли, попусти од 5 до 70% и куп други изненадувања!

Дознај повеќе > Алфи Техноцентар КЛУБ членство
SKU: 040308 Категории: ,