5% попуст
Заштеди со Клуб цена

Батерија за мијалник ICF 148118G Сања

Боја:злато
Една рачка
Материјал: месинг
Елегантен дизајн

Клуб Цена
4160 ден. 4379 ден.

На залиха

Сакаш да го купиш производот по Клуб цена?

За да го добиеш попустот треба да имаш активно Клуб членство. Стани Клуб член за само 534 ден. и добиј гратис Fabbygo сталажа за чевли, попусти од 5 до 70% и куп други изненадувања!

Дознај повеќе > Алфи Техноцентар КЛУБ членство
SKU: 169271 Категории: ,