• 171565
10% попуст
Заштеди со Клуб цена

Батерија за мијал.ALFI ICF 5108123 7313

Керамички механизам
Боја:хром

Клуб Цена
2061 ден. 2290 ден.

На залиха

Сакаш да го купиш производот по Клуб цена?

За да го добиеш попустот треба да имаш активно Клуб членство. За само 699 денари зачленете се и добијте ГРАТИС Fabbygo електричен зелен бокал и голем број на попусти!

Дознај повеќе > Алфи Техноцентар КЛУБ членство
SKU: 171565 Категории: ,