• 163974
25% попуст
Заштеди со Клуб цена

Батерија за мија. ALFI ICF 7401123 7119

Една рачка
Материјал: месинг
Едноставен дизајн
Индикатор за топла и ладна вода
Боја: хром

Клуб Цена
1972 ден. 2629 ден.

Нема на залиха

Сакаш да го купиш производот по Клуб цена?

За да го добиеш попустот треба да имаш активно Клуб членство. За само 699 денари зачленете се и добијте ГРАТИС Fabbygo електричен зелен бокал и голем број на попусти!

Дознај повеќе > Алфи Техноцентар КЛУБ членство
SKU: 163974 Категории: ,