• 324
10% попуст
Заштеди со Клуб цена

Батерија за кујна Вградна Песочна 233010

Клуб Цена
4041 ден. 4490 ден.

Нема на залиха

Сакаш да го купиш производот по Клуб цена?

За да го добиеш попустот треба да имаш активно Клуб членство. За само 699 денари зачленете се и добијте ГРАТИС Fabbygo електричен зелен бокал и голем број на попусти!

Дознај повеќе > Алфи Техноцентар КЛУБ членство
SKU: 171533 Категории: ,