• 162403
10% попуст
Заштеди со Клуб цена

Батериja за кујна Luna

Боја:хром

Клуб Цена
1791 ден. 1990 ден.

Само 1 останати во залиха

Сакаш да го купиш производот по Клуб цена?

За да го добиеш попустот треба да имаш активно Клуб членство. За само 699 денари зачленете се и добијте ГРАТИС Fabbygo електричен зелен бокал и голем број на попусти!

Дознај повеќе > Алфи Техноцентар КЛУБ членство
SKU: 162403 Категории: ,