• 170456
10% попуст
Заштеди со Клуб цена

Батерија за кујна Leoni ICF 7561018W

Механизам за затворање
Боја: хром

Клуб Цена
5309 ден. 5899 ден.

На залиха

Сакаш да го купиш производот по Клуб цена?

За да го добиеш попустот треба да имаш активно Клуб членство. За само 699 денари зачленете се и добијте ГРАТИС Fabbygo електричен зелен бокал и голем број на попусти!

Дознај повеќе > Алфи Техноцентар КЛУБ членство
SKU: 170456 Категории: ,