• 171518
10% попуст
Заштеди со Клуб цена

Батерија за кујна ICL 7561017 ЕСКАДА

Со двостепен керамички механизам за затворање
Со функција за заштеда на вода
2 VCR филтри

Клуб Цена
6479 ден. 7199 ден.

Само 2 останати во залиха

Сакаш да го купиш производот по Клуб цена?

За да го добиеш попустот треба да имаш активно Клуб членство. За само 699 денари зачленете се и добијте ГРАТИС Fabbygo електричен зелен бокал и голем број на попусти!

Дознај повеќе > Алфи Техноцентар КЛУБ членство
SKU: 171518 Категории: ,