• 098359
10% попуст
Заштеди со Клуб цена

Батерија за кујна ICF 7898330

Боја:хром

Клуб Цена
2456 ден. 2729 ден.

На залиха

Сакаш да го купиш производот по Клуб цена?

За да го добиеш попустот треба да имаш активно Клуб членство. За само 699 денари зачленете се и добијте ГРАТИС Fabbygo електричен зелен бокал и голем број на попусти!

Дознај повеќе > Алфи Техноцентар КЛУБ членство
SKU: 098359 Категории: ,