• 079644
10% попуст
Заштеди со Клуб цена

Батерија за кујна ICF 7629265C M7313

Со керамички механизам за затворање 40 mm
Боја:хром

Клуб Цена
1971 ден. 2190 ден.

Само 1 останати во залиха

Сакаш да го купиш производот по Клуб цена?

За да го добиеш попустот треба да имаш активно Клуб членство. Стани Клуб член за само 534 ден. и добиј гратис Fabbygo сталажа за чевли, попусти од 5 до 70% и куп други изненадувања!

Дознај повеќе > Алфи Техноцентар КЛУБ членство
SKU: 079644 Категории: ,