• 158922
10% попуст
Заштеди со Клуб цена

Батерија за кујна ICF 754032C M7313

Една рачка
Индикатор за топла и ладна вода
Материјал: месинг
Боја: хром

Клуб Цена
2241 ден. 2490 ден.

На залиха

Сакаш да го купиш производот по Клуб цена?

За да го добиеш попустот треба да имаш активно Клуб членство. За само 699 денари зачленете се и добијте ГРАТИС Fabbygo електричен зелен бокал и голем број на попусти!

Дознај повеќе > Алфи Техноцентар КЛУБ членство
SKU: 158922 Категории: ,