5% попуст
Заштеди со Клуб цена

Батерија за кујна ICF 7258290 7313

Керамички механизам за затворање 40 mm
Боја:хром
Материјал: месинг

Клуб Цена
1947 ден. 2049 ден.

На залиха

Сакаш да го купиш производот по Клуб цена?

За да го добиеш попустот треба да имаш активно Клуб членство. Стани Клуб член за само 534 ден. и добиј гратис Fabbygo сталажа за чевли, попусти од 5 до 70% и куп други изненадувања!

Дознај повеќе > Алфи Техноцентар КЛУБ членство
SKU: 158906 Категории: ,