• 163973
10% попуст
Заштеди со Клуб цена

Батерија за кујна ICF 7251123 – 15

Една рачка
Боја:хром
Материјал: месинг

Клуб Цена
1341 ден. 1490 ден.

Нема на залиха

Сакаш да го купиш производот по Клуб цена?

За да го добиеш попустот треба да имаш активно Клуб членство. За само 699 денари зачленете се и добијте ГРАТИС Fabbygo електричен зелен бокал и голем број на попусти!

Дознај повеќе > Алфи Техноцентар КЛУБ членство
SKU: 163973 Категории: ,