• 099533
10% попуст
Заштеди со Клуб цена

Батерија за кујна ICF 7157101 7313

Една рачка
Стилски дизајн
Материјал: месинг
Боја: хром

Клуб Цена
6678 ден. 7420 ден.

На залиха

Сакаш да го купиш производот по Клуб цена?

За да го добиеш попустот треба да имаш активно Клуб членство. За само 699 денари зачленете се и добијте ГРАТИС Fabbygo електричен зелен бокал и голем број на попусти!

Дознај повеќе > Алфи Техноцентар КЛУБ членство
SKU: 099533 Категории: ,