5% попуст
Заштеди со Клуб цена

Батерија за кујна ICF 7113039 M7313

Механизам за затворање на керамика од 35 mm
Боја:Хром

Клуб Цена
1519 ден. 1599 ден.

На залиха

Сакаш да го купиш производот по Клуб цена?

За да го добиеш попустот треба да имаш активно Клуб членство. Стани Клуб член за само 534 ден. и добиј гратис Fabbygo сталажа за чевли, попусти од 5 до 70% и куп други изненадувања!

Дознај повеќе > Алфи Техноцентар КЛУБ членство
SKU: 158917 Категории: ,