• 171521
30% попуст
Заштеди со Клуб цена

Батерија за кујна ICF 7108066 7313

Атрактивен модерен дизајн
Боја: хром

Клуб Цена
3739 ден. 5349 ден.

На залиха

Сакаш да го купиш производот по Клуб цена?

За да го добиеш попустот треба да имаш активно Клуб членство. За само 699 денари зачленете се и добијте ГРАТИС Fabbygo електричен зелен бокал и голем број на попусти!

Дознај повеќе > Алфи Техноцентар КЛУБ членство
SKU: 171521 Категории: ,