• 171595
10% попуст
Заштеди со Клуб цена

Батерија за кујна ICF 7107008 7313

Не’рѓосувачки челик
Со керамички механизам за затворање

Клуб Цена
4085 ден. 4539 ден.

На залиха

Сакаш да го купиш производот по Клуб цена?

За да го добиеш попустот треба да имаш активно Клуб членство. За само 699 денари зачленете се и добијте ГРАТИС Fabbygo електричен зелен бокал и голем број на попусти!

Дознај повеќе > Алфи Техноцентар КЛУБ членство
SKU: 171595 Категории: ,