• 171587
10% попуст
Заштеди со Клуб цена

Батерија за кујна ICF 7106126 ORB

Една рачка
Материјал: месинг
Керамички механизам за затворање
Стилски дизајн
Црна боја

Клуб Цена
5841 ден. 6490 ден.

На залиха

Сакаш да го купиш производот по Клуб цена?

За да го добиеш попустот треба да имаш активно Клуб членство. За само 699 денари зачленете се и добијте ГРАТИС Fabbygo електричен зелен бокал и голем број на попусти!

Дознај повеќе > Алфи Техноцентар КЛУБ членство
SKU: 171587 Категории: ,