• 170458
10% попуст
Заштеди со Клуб цена

Батерија за кујна ICF 7106126 BR

Боја:Бронза
Керамички механизам за затворање 35 mm
Лесна инсталација
Ретро дизајн

Клуб Цена
4814 ден. 5349 ден.

Само 1 останати во залиха

Сакаш да го купиш производот по Клуб цена?

За да го добиеш попустот треба да имаш активно Клуб членство. За само 699 денари зачленете се и добијте ГРАТИС Fabbygo електричен зелен бокал и голем број на попусти!

Дознај повеќе > Алфи Техноцентар КЛУБ членство
SKU: 170458 Категории: ,