• 171517
10% попуст
Заштеди со Клуб цена

Батерија за кујна ICF 7005007C M7119

Една рачка
Керамички механизам за затворање
Материјал: месинг
Стилски дизајн
Боја: хром

Клуб Цена
2159 ден. 2399 ден.

Нема на залиха

Сакаш да го купиш производот по Клуб цена?

За да го добиеш попустот треба да имаш активно Клуб членство. За само 699 денари зачленете се и добијте ГРАТИС Fabbygo електричен зелен бокал и голем број на попусти!

Дознај повеќе > Алфи Техноцентар КЛУБ членство
SKU: 171517 Категории: ,