5% попуст
Заштеди со Клуб цена

Батерија за кујна ICF 7003153 M7313

Боја:Хром
Керамички механизам за затворање

Клуб Цена
2127 ден. 2239 ден.

На залиха

Сакаш да го купиш производот по Клуб цена?

За да го добиеш попустот треба да имаш активно Клуб членство. Стани Клуб член за само 534 ден. и добиј гратис Fabbygo сталажа за чевли, попусти од 5 до 70% и куп други изненадувања!

Дознај повеќе > Алфи Техноцентар КЛУБ членство
SKU: 169262 Категории: ,