5% попуст
Заштеди со Клуб цена

Батерија за кујна Хотелска ICF 7338290C

Една рачка
Индикатор за топла и ладна вода
Материјал: месинг
Боја: хром

Клуб Цена
2042 ден. 2149 ден.

На залиха

Сакаш да го купиш производот по Клуб цена?

За да го добиеш попустот треба да имаш активно Клуб членство. Стани Клуб член за само 534 ден. и добиј гратис Fabbygo сталажа за чевли, попусти од 5 до 70% и куп други изненадувања!

Дознај повеќе > Алфи Техноцентар КЛУБ членство
SKU: 158907 Категории: ,