• 171519
10% попуст
Заштеди со Клуб цена

Батерија за кујна 7108070 7313

Една рачка
Материјал: месинг
Боја: хром

Клуб Цена
3518 ден. 3909 ден.

Само 2 останати во залиха

Сакаш да го купиш производот по Клуб цена?

За да го добиеш попустот треба да имаш активно Клуб членство. За само 699 денари зачленете се и добијте ГРАТИС Fabbygo електричен зелен бокал и голем број на попусти!

Дознај повеќе > Алфи Техноцентар КЛУБ членство
SKU: 171519 Категории: ,