• 158940
43% попуст
Заштеди со Клуб цена

Батерија за када и туш Sofia ICF6342039C

Боја:хром

Клуб Цена
2290 ден. 3990 ден.

На залиха

Сакаш да го купиш производот по Клуб цена?

За да го добиеш попустот треба да имаш активно Клуб членство. Стани Клуб член за само 534 ден. и добиј гратис Fabbygo сталажа за чевли, попусти од 5 до 70% и куп други изненадувања!

Дознај повеќе > Алфи Техноцентар КЛУБ членство
SKU: 158940 Категории: ,