• 6040852SG-606-04-02-576×576
10% попуст
Заштеди со Клуб цена

Батерија за када и туш ICF 6006851 Retro

Со две рачки
Механизам за затворање: завртка со рачка
Тежина: 2.044 kg
Функционален тип: бања / туш

Клуб Цена
3771 ден. 4190 ден.

На залиха

Сакаш да го купиш производот по Клуб цена?

За да го добиеш попустот треба да имаш активно Клуб членство. Стани Клуб член за само 534 ден. и добиј гратис Fabbygo сталажа за чевли, попусти од 5 до 70% и куп други изненадувања!

Дознај повеќе > Алфи Техноцентар КЛУБ членство
SKU: 099530 Категории: ,