• 183024
10% попуст
Заштеди со Клуб цена

Батерија еднорачна DIPLON ST2012

Славина со една рачка.
Керамички миксер 40
Perlator M24
Материјал: месинг
хром Финиш

Клуб Цена
2691 ден. 2990 ден.

На залиха

SKU: 183024 Категории: ,