• 183025
10% попуст
Заштеди со Клуб цена

Батерија еднорачна бела DIPLON ST2577

Еднорачна стоечка славина
Вертикална инсталација на еден отвор
Флексибилно флексибилно црево
Со две црева
Тело: хром
Флексибилно црево: гума, бело

Клуб Цена
2961 ден. 3290 ден.

Само 2 останати во залиха

SKU: 183025 Категории: ,