• 162421
10% попуст
Заштеди со Клуб цена

Батерии за умивалник Adell Slim

Боја:хром

Клуб Цена
5481 ден. 6090 ден.

На залиха

Сакаш да го купиш производот по Клуб цена?

За да го добиеш попустот треба да имаш активно Клуб членство. За само 699 денари зачленете се и добијте ГРАТИС Fabbygo електричен зелен бокал и голем број на попусти!

Дознај повеќе > Алфи Техноцентар КЛУБ членство
SKU: 162421 Категории: ,